Your Cart

Aktiviteler

Uçuşlarımız yaklaşık 60 dakika sürmektedir (maksimum 24 kişilik sepetlerde). Kapadokya'yı havadan keşfetmek isteyenler için muhteşem bir fırsat. Kendinizi o muhteşem manzaranın üzerinde sanki bir kuş gibi uçarken hayal edin... peri bacaları, güvercinlikler, üzüm asmaları ve gizli kanyonları ile eşşiz bir deneyim.Uçmanıza yardımcı olmak istiyoruz!En uygun fiyatlar için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.Dahil olanlar: Klimalı ulaşım, Uçuş sonrası kutlamaHariç olanlar: İçecekler..
0,00TL
Bu deneyim sabah erken başlıyor. Gün doğumundan hemen hemen 1,5 saat önce sizi otelinizden alıyoruz ve ofise getirip hafif bir kahvaltı imkanı sunuyoruz.Sonrasında balon kalkış alanlarına geçiyoruz. Burada muhteşem fotoğraflar çekebileceğinizi unutmayın!Balonlarda yerlerimizi aldıktan sonra uçuşumuza hazır olun!Uçuşumuz bittikten sonra ufak bir kutlama yapıp sizleri otellerinize geri bırakıyoruz.Dahil Olanlar: Klimalı ulaşım, Uçuş sonrası kutlamaHariç Olanlar: İçecekler..
0,00TL
Turunuz, otelinizde gün batımından yaklaşık 2,5 saat önce başlar. Sizi bir uzmanın sizin için doğru atı seçeceği at çiftliğine götüreceğiz.Gerçek bir Türk kovboyu sizi Kapadokya vadilerine götürecek. Kalabalıktan, trafikten ve tozdan uzak, eşsiz manzaramızı deneyimlemenin en huzurlu yoludur.Kılıçlar Vadisi, Meskender Vadisi, Kızıl ve Gül vadilerini ziyaret edecek ve tarihi Haclı Kilisesi'nde bir dinlenme molasının tadını çıkaracaksınız.Gün batımında, muhteşem fotoğraflar için mükemmel bir şekilde konumlandırılmış bir sırt hattında yüksek bir yerde olacaksınız.Gece olduğunda akıllı atınız sizi ..
0,00TL
Maceranız gün batımından 2,5 saat önce başlıyor. Sizleri tur başlamadan önce otellerinizden alıyoruz ve tur bitince otellerinize bırakıyoruz.Sürüşü kolay olan motorlarımız ile profesyonel bir rehber eşliğinde gerekli önlemler alındıktan sonra vadilere doğru serüvenimiz başlıyor.Seyahat Noktaları:Kızıl VadiKılıçlar VadisiÇavuşinAşk VadisiGün batımı noktasıDahil Olanlar: ATV, Kask, Sigorta, Islak hava giysileri, Lisansli rehberHariç Olanlar: İçecekler..
0,00TL
Gerçek Mevlana Derviş performansını Kapadokya’da izleme imkanı sunuyoruz.Gösterimiz yazın 18:00 ile 21:00 arası; kışın 18:00 da başlıyor.Sizleri otellerinizden alıyoruz ve otellerinize bırakıyoruz.Dahil Olanlar: Klimali ulaşımHariç Olanlar: İçecekler..
0,00TL
Bu tur sizin en uygun olduğunuz saatler için hazırlanıyor. Sizleri otellerinizden alıyoruz ve at çiftliğine götürüyoruz.Uzman kişi doğru atı seçmenize yardımcı olduktan sonra kovboy eşliğinde Kapadokya’nın vadilerini gezintiye çıkıyoruz. Bu tur 1-4 saat aralığında sizin isteklerinize göre değişiyor.Bazı tur seçenekleri şöyledir:Kızıl VadiÇavuşinPaşabağKılıçlar VadisiAşk VadisiGünbatımı NoktasıBağıl DereTur bitiminde otellerinize bırakıyoruz.Ekstra olarak: isteğe bağlı piknik ya da mangal; şarap ve peynir; profesyonel fotoğraf çekimleri imkanı sunuyoruz.Planlarınızı düzenleyebilmemiz için bizim..
0,00TL
Bu tur siz ne zaman isterseniz o zaman başlayan bir turdur.Sizi otellerinizden alıp tur noktasına götürüyoruz.Burada gerekli önlemler alındıktan sonra maceramız başlıyor.Sizlere 1-4 saat aralığında seçenekler sunuyoruz.Seyahat etmek istediğiniz yerleri şu şekilde seçebilirsiniz:Kızıl VadiKılıçlar VadisiÇavuşinPaşabağBağıl DereAşk VadisiGün batımı noktasıEkstra Olarak: isteğe bağlı piknik ya da mangal; şarap ve peynir ; profesyonel fotoğraf çekimleri imkanı sunuyoruz.Planlarınızı düzenleyebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00TL
Sadece balonda senin, partnerinin ya da kendi grubunun olduğunu düşünün! Bu gerçekten muhteşem bir sürpriz olabilir (doğum günü, evlilik teklifi ve daha fazlası için)20 kişi ile aynı balonda uçmak istemiyorsan; rezervasyonlar için bizimle iletişime geçiniz.Dahil Olanlar: Klimalı ulaşım, Uçuş sonrası kutlamaHariç Olanlar: İçecekler..
0,00TL
Sizi otelinizden kış ayı için 19:30; yaz ayı için 20:00 da alıyoruz.Gösteri kaya oyma ( cave )mağaradan olan restaurantlarda oluyor; kışın sıcak, yazın serin ve rahattır.Burada profesyonel dansçılar, geleneksel danslarımızın yer aldığı gösterileri sizlere sunuyor. Hatta sizde onlara katılıp gecenin keyfini çıkartabilirsiniz!Sınırsız içkilerin  yanı sıra, mezeler ve akşam yemeği pakete dahildir.Sizi eğlence başlangıcında otellerinizden alıyoruz ve bitiminde otellerinize bırakıyoruz.Dahil Olanlar: Klimali ulaşım, Akşam yemeği, İçecekler..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)